polish language english language
ROLGAW części do maszyn rolniczych

Firma ROL-GAW

Firma ROL–GAW działa na rynku części i maszyn rolniczych od września 2007 roku.

Na początku działalności firma zajmowała się głównie dystrybucją produktów firmy Bondioli & Pavesi i ten profil działalności utrzymywany jest do chwili obecnej. Produkty te fakturowane są bezpośrednio przez Bondioli & Pavesi w cenach Bondioli & Pavesi wraz z ustalonymi rabatami handlowymi. W ofercie tej firmy znajdują się głownie wały przenośnika mocy i różnego rodzaju przekładnie.

Ponadto, firma ROL–GAW jest autoryzowanym przedstawicielem znanych firm zachodnich z branży części do maszyn rolniczych:

  • Schumacher (Niemcy) – światowy leader w produkcji komponentów do hederów kombajnów zbożowych. W ofercie znajdują się: kompletne kosy, bagnety, podnośniki łanów a także przekładnie planetarne do napędu kos. Elementy te stosują najwięksi producenci kombajnów jak: John Deere, Claas, AGCO, Deutz – Fahr, Rostelmash.
  • Rasspe (Niemcy) - firma należąca do grupy Schumacher. Bardzo szeroka gama produkowanych elementów obejmuje: kosy kombajnów zbożowych, nożyki do kosiarek i kombajnów zbożowych, sprężyny, redlice, noże do sieczkarni i rozdrabniaczy a także aparaty wiążące do pras.
  • Della Concordia Ugo (Włochy) - znany producent krzyżaków. W ofercie zarówno typowe krzyżaki do wałów napędowych rolniczych i przemysłowych a także krzyżaki do traktorów, maszyn budowlanych oraz krzyżaki mechaniczne. W ostatnim czasie wprowadzono do produkcji krzyżaki samochodowe typu TRIPOD. Produkty te cechuje bardzo wysoka jakość.
  • Poncial Malcotti (Włochy) - znany producent elementów kutych. Specjalnością tej firmy są elementy robocze kosiarek bijakowych jak: bijaki, noże proste i wygięte, ucha podporowe, szekle. Ponadto firma produkuje kute koła zębate, kute elementy maszyn przemysłowych. W ostatnim czasie wprowadziła na rynek specjalistyczne urządzenie ułatwiające prace maszyny na pochyłościach oraz manewrowanie maszyną.

Oprócz w/w działalności Firma ROL – GAW jest dystrybutorem produktów firm Menke i Granit. To znane na naszym rynku niemieckie firmy handlowe.

Kierujemy się rzetelnością i uczciwością w kontaktach z naszymi Klientami. Satysfakcja Klienta jest naszym nadrzędnym celem. Każdą sprawę traktujemy bardzo poważnie i odpowiadamy na każdy telefon.

Zapraszamy do współpracy!!!


Nasz magazyn

Ta strona używa plików cookies.